Obloha a měsíc, který se na mě škodolibě směje

15. března 2011 v 18:51 | Opti-Mystique |  Zápisky
Možná bych měla trošku vysvětlit titulek článku.
Zaprvé, od neděle u nás byla E. (cha chááá. My jihomoraváci si užíváme prázdniny xD ) a měly jsme v plánu vyfotit strašně krásnej západ slunce. A oba dva večery jsme to co? Prošvihly. To je fakt tak úžasný štěstí až to není možný. Ale dneska jsem se překonala. Šla jsem vynést koš a tuhle nemilou povinost mi úžasně ozdobila obloha. Nedalo se to přímo nazvat západ slunce. Možná, že kdybych šla tak o půl hodiny později, tak by to bylo hezčí. Ale já jsem co? Líná. Takže je mi jasné, že pak bych už z bytu nevylezla. Tak jsem alespoň teď vytáhla mobil a pokusila se tu nádheru nějak zvěčnit. Je naprosto jasné, že s mobilem toho moc nevykoumáte, ale od toho tu máme grafické programy :) trochu jsem si pohrála s kontrastem a vyvážením barev a s výsledkem jsem spokojená. Vznikly dvě stejné a přitom úplně odlišné fotky. Mě se líbí. Je na nich něco kouzelného... ^^

A teď ještě k tomu měsícu - souvisí to vlastně i s tím předchozím obkecáváním oblohy. Když jsem něco vyfotila a pak se otočila úplně na druhou stranu, tak tam byl vidět úplně zářivej dorůstající měsíc na naprosto čistý modrý obloze, maximálně jenom pár minimráčků tam bylo. A proč by měl být tak škodolibý? Protože prostě je. A hlavně když dorůstá. Když je úplněk, tak se absolutně nevyspím. A když couvá, tak se mi vysmívá, že za nějakejch 30 dní tu bude zas. A proto je Měsíc nejškodolibější těleso v celé naší soustavě. A tečka.

Taky by bylo dobré poznamenat, že o mně do pátku neuslyšíte, protože pojedu k babičce :) Ale beru i s sebou skicák, pastelky a tužky, tákže se (doufám) můžete těšit na nějaké ty obrázky :)
Užijte si zbytek prázdnin ať už máte prázdniny nebo musíte každé ráno vstávat ;) Slyšíte ten škodolibý tón?
Au revoir.

Opti-Mystique
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zuzana Zuzana | Web | 15. března 2011 v 19:24 | Reagovat

Tie fotky sú fájn. Asi by som lepšie neodfotila. A že si lenivá?...ja tiež!..a viac!..ja by som nevyšla ani ten kôš vynies´t! =D

2 Labanda © Labanda © | Web | 16. března 2011 v 5:59 | Reagovat

krásně fotíš a dostala bys můj hlas, kdybych tu byla ;-) má to vážně nápad, já o tom duelu četla až déle a zrovna jsem každý den něco nafotila proto jsem to zkusila ;-) byla to jen náhoda bez nápadu :-)a grafiku zvládneš a mě najdeš spoustu návodů obrázkem a podrobně ;-) :-) a ty to určo zvládneš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
..... Ti nejmilejší a mému blogovému srdci nejbližší :3
..... Daniel ♥ - Bels - Maglaiz - Viollet - Elwin - Opica - ansvarcova - Iris - Vlasta
.....
.
.