Simple Plan - The Worst Day Ever

4. února 2010 v 12:40 | Miss Opti-Mystique |  Hudba
Mám slabost pro Simple Plan a tohle je jedna z mých oblíbených písniček od nich. Řekla bych, že není jediná písnička, kterou bych od nich neměla ráda. Ale tahle je postě v těch TOP.
A kdybych měla něco napsat k písničce samotné (což se nejspíš očekává) tak... tak .. tak. Ano, i mně můžou dojít slova.
Vždycky jsem si představovala, jak by bylo krásné umět hrát na kytaru a umět zpívat. Mít nějaký pořádný hudební cit pro tohle. Pak bych se určitě tuhle písničku naučila celou zpaměti. Text si už dávám, ale s tím zbytkem by to nejspíš bylo horší. A pak bych jí hrála POŘÁD. Respektive vždycky, když by mě něco štvalo, kdybych byla naštvaná na celý svět. Což bývá docela často. Pak by mi tahle písnička určitě pomohla.
Stejně tak, jak mi pomáhá teď. Jenže v tuhle chvíli trochu jinak. Tím, že ji poslouchám a broukám tak, abych při tom nebyla přisttižena. A to přecijen není ono...

A vezmětě se jenom ten text -
... Yesterday was the worst day ever / And tomorrow won't be better / It's history repeating (on and on) ...
To prostě tak sedí na spoustu věcí! ... Léto je pryč (i když v tuhle chvíli vlastně nás teprve čeká) a všechno je v háji... Není naděje. Nebo je, ale je těžké ji najít. Takže tak.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Čumáček Čumáček | 5. února 2010 v 9:40 | Reagovat

Summer leaving again... ale fůůůj, nám teprve přichází :-) miluju lééto :-) (btw možná tam nebylo summer? já nevím, už si to nepamatuju :-D) ... jinak krásnáá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
..... Ti nejmilejší a mému blogovému srdci nejbližší :3
..... Daniel ♥ - Bels - Maglaiz - Viollet - Elwin - Opica - ansvarcova - Iris - Vlasta
.....
.
.